Güven & Memnuniyet Aileniz için en iyisini isteyin. HEMEN BİLGİ AL     Ağız sağlığınız bizim için
önemli
HEMEN BİLGİ AL    
Dental Tomografi 3D Dental Volumetrik Tomografi &
Panoromik Radyografi

Gelişmiş radyoloji cihazlarımızla teşhis birinci önceliğimizdir. HEMEN BİLGİ AL    
Dezenfeksiyon & Sterilizasyon Kliniğimizde hijyen kuralları maksimum seviyede uygulanmaktadır. HEMEN BİLGİ AL     Pedodonti Pedodonti Sağlık ağızdan, ağız ve diş sağlığı çocukluktan başlar. HEMEN BİLGİ AL     dijital diş hekimliği Dijital Diş Hekimliği Dijital teknolojiyi kliniğimizdeki gelişmiş son sistem cihazlarla aktif olarak kullanmaktayız. HEMEN BİLGİ AL     Ortodonti Şeffaf plak ile ortodonti artık daha kolay. HEMEN BİLGİ AL     Gülüş Tasarımı Gülüş Tasarımı Hayal ettiğiniz gülüşü birlikte tasarlayalım. HEMEN BİLGİ AL     İmplant Tedavisi Kaybettiklerinize üzülmeyin ! İmplantlar eksik dişlerin tedavisinde modern ve hızlı çözümler sunuyor. HEMEN BİLGİ AL     Bembeyaz dişlerinizle güvenle gülümseyin! HEMEN BİLGİ AL     Bembeyaz dişlerinizle güvenle gülümseyin! HEMEN BİLGİ AL    

Hakkımızda

Kliniğimiz yeni geliştirilen tüm teknolojiyi yakından takip ederek,Diş Hekimi Deniz İNCE ve Diş Hekimi Murat İNCE öncülüğünde değerli hastalarımıza iyi ve doğru tedavi imkanları sunmaktadır. İnsan sağlığını her yönüyle ilgilendiren bir alanda çalışıldığı için, polikliniğimizde dezenfeksiyon ve sterilizasyon kuralları en üst seviyede uygulanmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Gülüş Tasarımı

Araştırmalara göre, gülümsemenin insan ilişkilerini geliştirmede, başarıya ulaşmada ve mutlu olmada büyük etkileri vardır. Ancak birçok insan ağız ve diş problemleri dolayısı ile gülümsemekten çekinmekte ve bu da kişilerin hem günlük hem de profesyonel hayatlarını olumsuz anlamda etkileyebilmektedir. Hâlbuki güzel bir gülüş tasarımı ile bu tarz çekincelerden kurtulmak ve korkmadan gülümsemek çok kolay. “Peki, gülüş tasarımı nedir?” diyenler için dopdolu bir içerik hazırladık. Hadi başlayalım!

İmplant Tedavisi

Çoğu kişinin adını duyduğu ama ne olduğunu tam olarak kestiremediği bir konudur dental İmplant. Özellikle ağzında diş boşluğu olan kişilerin ihtiyacını duyduğu, ancak çok önemsemedikleri İmplant tedavisi aslında insanların yaşama kalitesini oldukça yükselten bir diş tedavisidir. Hadi gelin hep birlikte İmplant tedavileri hakkında en çok merak edilen soruları yanıtlayalım.

İmplant

Diş Estetiği

Birçok insan estetik müdahalelerden çekindiği ya da korktuğu için güzel bir gülüşe sahip olamıyor. Halbuki estetik ve protetik diş hekimleri tarafından yapılacak son derece profesyonel birkaç dokunuş ile çok daha güzel bir şekilde gülümsemek mümkün. Estetik gülüş tasarımı ya da gülüş estetiği tedavisi şeklinde bilinen bu yöntem ağız ve çene sağlığını da oldukça iyileştiriyor.

estetik diş hekimliği hizmeti

Dijital Diş Hekimliği

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her sektörde olduğu gibi diş sağlığı sektöründe de dijitalleşmeye gidilmiş ve birçok tedavi dijital araçların yardımı ile kolaylaştırılmıştır. Bu gelişmeler ile birlikte “dijital diş hekimliği”, “dijital gülüş tasarımı”, “gülüş estetiği” gibi terimler hayatımıza girmiştir Bu içeriğimizde son zamanların popüler uygulamalarını barındıran dijital diş hekimliği nedir, nasıl teknolojileri kullanır gibi soruları yanıtlamaya çalışacağız. Keyifli okumalar dileriz.

dijital diş hekimliği

Sizden Gelenler 

Siz de bizi değerlendirebilirsiniz. 

TOP