+902163452183

Eğitim Mahallesi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:107-109A Ziverbey, Kadıköy / İstanbul ( Müjdat Gezen Sanat Merkezinin Karşı Çaprazı )

info@dentince.com

Hakkımızda

Hakkımızda

For innovative and best results

DENTİNCE Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak 2008 yılında Kadıköy KUYUBAŞI kliniği ile hizmete başlamış olup, 2021 yılı itibari ile ZİVERBEY’ de faaliyete geçerek diş hekimliğindeki hizmetlerimizi bir üst seviyeye taşımış bulunmaktayız.

Diş Hekimi DENİZ İNCE ve Diş Hekimi MURAT İNCE öncülüğünde kurduğumuz DENTİNCE’ de diş hekimliği alanında en ileri teknolojiyi kullanarak uluslararası standartlarda hizmet vermeye çalışmaktayız.

Hastalarımıza doğru ve güncel hizmet verebilmek için bilimi takip ederek, yurt içi ve yurt dışında sayısız kongre, seminer, kurs, sempozyum gibi eğitimlere katıldık ve katılmaktayız. Değerli diş hekimlerimiz ve uzman hekim kadromuz ile amacımız hastalarımıza her türlü ağız ve diş sağlığı hizmetini sunabilmek ve her hastamızın kliniklerimizden sağlıklı ve gülerek çıkmasını sağlamaktır.

Hastalarımıza sağlıklı bir gülüş kazandırmak en büyük tutkumuz, onların güvenini kazanmak ise en büyük motivasyonumuzdur. En büyük rüyalarımızdan biri olan büyük ve tam donanımlı, üst düzey teknolojik imkanlara sahip kliniğimiz ile en üst kalitede tedavi hizmeti vermekteyiz.

DENTİNCE ekibi olarak kliniğimize gelen her misafirimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. 

Gülüşünüz bizim için değerli!

ISO BELGELERİMİZ