+902163452183

Eğitim Mahallesi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:107-109A Ziverbey, Kadıköy / İstanbul ( Müjdat Gezen Sanat Merkezinin Karşı Çaprazı )

info@dentince.com

Dentince Teknolojisi

Tedavi Üniteleri

Stern Weber - Dentsply Sirona

Hastalarımızın konforu bizim için önemli!

Son teknoloji ile revize edilmiş, hasta ve hekim rahatlığı ön planda tutulmuş ve sorunsuz iş akışı ile benzersiz bir hijyen ve ergonomi sağlar.

Görüntüleme Teknolojisi

Tomografi – Panoramik Film

Başarılı bir tedavinin ilk adımı kaliteli bir görüntülemedir!

Ağız içi muayenenin yanı sıra 3 boyutlu dijital volumetrik tomografi ve çok katmanlı panoramik röntgen hekimin en önemli desteğidir. Tüm çenenin veya seçilmiş belli bir bölgenin temel anatomik düzlemlerde kesitlerinin alınması diş hekimliği radyolojisinde ileri tanı ve teşhis sunar.

Görüntüleme Teknolojisi

Periapical X-Ray / RVG

Ufak bir teknoloji ile büyük kolaylık yaratalım!

Hastalarımıza uygulanan işlemler esnasında anlık diş ve çevresindeki kemik dokusunu görüntüleyebilmek adına hızlı ve güvenli bir çözümdür. Röntgen işlemi kontrol paneli veya uzaktan kumanda ile gerçekleştirilmektedir. 

Görüntüleme Teknolojisi

3Shape Ölçü Sistemi

Gelin güzel ve yeni gülüşünüzü benzersiz bir deneyim ile beraber tasarlayalım!

Üstün teknoloji sayesinde ağız içini dijital ortama aktararak renk, şekil ve boyut kararı vermek artık hiç de zor değil. Maksimum hijyen ve konfor ile kolay tarama özelliği dijital diş hekimliğinin göz alıcı bir parçasıdır. 

Görüntüleme Teknolojisi

Yumuşak Doku Lazeri

Ağrısız, kanamasız ve dikişsiz bir diş estetiğine kim hayır diyebilir ki!

Simetrik, aynı seviye ve hizada dişetlerine sahip olabilmek için kullanılan bir yöntem olan yumuşak doku lazerleri günümüzde çokça tercih edilen bir yöntemdir. 

Hijyen Sistemlerimiz

Başlık Sterilizasyon Sistemleri

Diş ünitlerinde bulunan alet başlıklarının iç ve dış temizlik, sterilizasyon ve yağlama işlemlerinin profesyonel olarak yapıldığı son teknoloji ile donatılmış cihazlardır. 

Hijyen Sistemlerimiz

Otoklav Cihazı

Derin ve yüksek performanslı bu sterilizasyon cihazı sayesinde kullanılan her alet özenle steril edilir. Kullanmış olduğumuz bu cihaz etkili buhar jeneratörleri sayesinde akıllı bir işletim sistemine sahip olup küçük ölçekli bir sterilizasyon fabrikasıdır. 

Beyazlatma Teknolojileri

Flash Beyazlatma Cihazı

Alman teknolojisi ile üretilmiş, dünya çapında üst segment  ‘yönlendirmeli tedavi’ olarak bilinen ve adım adım kişiye özel tedavi planlaması sunan bir cihazdır. Yüksek güçlü LED’ler, optimum sonuçlar için fläsh jelin ideal ışık aktivasyonunu sağlar. Diş beyazlatmada kullanılan son sistemlerden bir tanesidir. 

Kanal Tedavisi Sistemlerimiz

VDW Rotary

Kanal tedavisini daha ergonomik, hızlı ve hatasız yapmayı sağlayan son teknoloji ürünü bir cihazdır. Döner kanal aleti sistemi sayesinde hastalar kanal tedavi sürecini konforlu bir şekilde tamamlamaktadır. 

Dental Tarama Teknolojileri

CEREC Primescan

Olağanüstü sonuçlar için mükemmel bir seçim. CEREC Primescan, kurum içinde veya tercih ettiğiniz laboratuvarla birlikte taramadan öğütmeye kadar verimli dijital iş akışlarına olanak tanır. Sınıfının en iyisi öğütme ünitesi ve CEREC Primescan ile birlikte kullanılacak son derece otomatik, sezgisel yazılım sayesinde, CEREC ile kliniğinizi geleceğe hazırlamak için daha iyi bir zaman olamazdı.