+902163452183

Eğitim Mahallesi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:107-109A Ziverbey, Kadıköy / İstanbul ( Müjdat Gezen Sanat Merkezinin Karşı Çaprazı )

info@dentince.com

Hijyen Politikamız

Siz değerli hastalarımızın ,kendimizin ve çalışanlarımızın güvenliği bizler için büyük önem taşıyor. Bu doğrultuda kliniğimizde dezenfeksiyon ve sterilizasyon kurallarına en üst seviyede dikkat edilmektedir.Hijyen uygulamalarımız ve bu konuda geliştirdiğimiz koruma önlemlerimiz Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan tamamen bilimsel veriler ışığında ve sürdürülebilir uygulama prensipleri doğrultusunda belirlenmiştir.

Dezenfeksiyon ve sterilizasyon kuralları bizler için yeni bir bilgi değildir.Aksine bu mesleğin olmazsa olmazlarının başında geliyor.Ancak Covid 19 pandemisinin tüm dünyada alışkanlıkları kökten değiştirmesiyle biz de klinik olarak bazı ek önlemler getirdik .Siz değerli hastalarımızın sağlığı için çalışma şartlarımızda bazı değişiklikler yaptık .Size bunlardan bahsetmek isteriz.

2021 yılında açılması planlanan Ziverbey şubemizde yeni havalandırma sistemleri geliştirdik.Bu sayede kliniğin tüm genel ortamında %100 taze hava sistemleri çalıştırılmaktadır.

Hava filtrelerimiz özel hijyen ekiplerimiz tarafından düzenli olarak dezenfekte edilerek bakteri ve virüslerden arındırılmaktadır.

Personel ve hekimlerimiz koruyucu kıyafetler giymekte ve siperlik takmaktadır.

Hasta ünitelerinin üzerlerinde tek kullanımlık örtüler kullanılmaktadır.

Randevu aralarında klinik odasını dezenfekte etmek ve havalandırmak için oda boş bırakılmaktadır.

Kliniğimizde yeterli sayıda klinik odası olduğundan bir sonraki hasta başka bir odaya alınmaktadır.

Kliniğimizde sterilizasyon kuralları her zaman en üst seviyede uygulanmakta ,hastalarda kullanılan tek kullanımlık ürünlerin yanı sıra diğer tedavi aletlerimiz birkaç işlemden geçirildikten sonra otoklav cihazlarında steril edilmektedir.

Kliniğimize gelen her misafirimize termal kameralarla ateş ölçümü yapmaktayız.

Hastalarımızdan ricamız randevularına saatinde gelmeleri ,maskelerini takmaları ,geldiklerinde el dezenfeksiyon standımızda ellerini dezenfekte etmeleridir.

Bekleme salonlarımız birbirine mesafeli alanlardan oluşmaktadır.Ayrıca dileyen hastalarımız güzel havalarda bahçemizdeki bekleme alanlarında da dinlenebilirler.

Hastalarımızın sağlığı bizler için değerlidir.Dentince ekibi olarak hastalarımızın memnuniyeti ,konforu ve gülümsemesi için tüm hijyen önlemlerimizi alarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.